Kariéra

Naše mise je jasná – vytvářet prvotřídní digitální produkty pro menší klienty, startupy i pro nejprestižnější značky v České republice i v zahraničí. Chceš se k nám přidat?

Mobilní Telefon
3 hlavní důvody, proč s námi spolupracovat :
Ikona

V naší firmě věříme, že společně můžeme dosáhnout větších výsledků. Budete součástí týmu, který podporuje tvůrčí myšlení a nabízí příležitosti pro profesní růst a rozvoj.

Ikona

U nás nejsou dny nikdy stejné. Přinášíme zajímavé a náročné projekty, které vám umožní rozšířit své dovednosti a získat nové zkušenosti v oblasti IT, marketingu a grafického designu.

Ikona

Věříme v neustálý rozvoj našich zaměstnanců. S naším programem odborného vzdělávání a rozvoje, budete mít přístup ke školením a workshopům.

Otevřené

pozice

Obchodní ředitel


Obchodní zástupce B2B


Vývojář


Vývojář


Vývojář


Vývojář


PPC Specialista


Právník


Foto / videomaker


Vlastní

pobočka

Možnost otevřít vlastní pobočku pod naší značkou pomocí franšízového modelu je jednou z nabídek, které klientům poskytujeme v rámci obchodních příležitostí. Spojte se s námi a staňte se součástí naší expanzivní sítě, která nabízí možnost rozvoje vlastního podnikání s podporou silného a etablovaného jména v oboru digitálních produktů.
Získejte licenci a vlastní pobočku už od 1 000 000 Kč.

Podání žádosti

Vyplnění žádosti nám pomůže zjistit, zda máte potřebné předpoklady pro pozici franšízanta. Po odeslání dotazníku začínáme podrobnější fází procesu.

První Pohovor

První setkání s naším franšízovým manažerem vám umožní získat veškeré potřebné informace pro rozhodnutí o spolupráci s Pyxl.

První setkání

Během jednodenní návštěvy pobočky si můžete vyzkoušet naší práci, abyste lépe pochopili, zda je tato cesta pro vás tou správnou volbou.

Vyhodnocení

Čas definitivně rozhodnout, zda jste ideálním kandidátem pro franšízovou smlouvu.

Trénink

Komplexní trénink a předání know-how naší společnosti pro správné fungování pobočky. Zahrnuje i manažerské kurzy pro vaši další úspěšnou kariéru.

Zřízení pobočky

Po úspěšném absolvování tréninku zahajujeme proces zřizování nové pobočky. Je potřeba předložit nájemní nebo kupní smlouvu prostor. Kancelář je potřeba také vybavit dle standardů Pyxl.cz.

Podpis smlouvy

Po schválení zřízené pobočky se stáváte součástí rodiny Pyxl.cz. Podepisujeme smlouvu a získáváte neustálou podporu našeho manažera. Budeme s vámi krok za krokem na cestě k úspěchu v naší franšízové rodině.

Benefity vlastní

pobočky

Pravidelné školení a vzdělávání

Odborná podpora od nás včetně školení, marketingové strategie a obchodního poradenství.

Zavedená značka

Možnost využívat uznávanou značku, což může přilákat více zákazníků a získat jejich důvěru.

Omezené riziko

Nižší riziko oproti samostatnému podnikání díky osvědčeným procesům a systémům franšízora.

Zjednodušené provozní postupy

Přístup k prověřeným a efektivním provozním postupům, což umožňuje koncentrovat se na růst podniku.

Odborná rada a mentorství

Možnost konzultovat s odborníky v odvětví a získat cenné rady a mentorství.

Rychlejší návratnost investic

Díky etablovanému modelu a podpoře lze dosáhnout rychlejší návratnosti investic. Nemusíte budovat celou agenturu od nuly, vše máte připravené.

Lock Icon